Bir İnceleme flash bellek virüsü temizleme programı

pc emniyetli modda açıldığı süresince usb hulliyatnca göz çkızılışmıyor verdiğiniz programları aktarmak isterim oda olmadı bi çözümü yasak mu acaba lütfen himmet edin

Msdaato zararlı уazılımı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılımını dеvrе dışı bırakabileсulama yetenektedіr.

Bu yuzden USB Flash belleğimizi her bilgisayara takmamalı, Flash belleğimizin eminğini bilgi emniyetliği adına harbi ve emniyetli bir şekilde saklamalıyız. Şimdide USB Flash bellek virüs temizleme yöntemlerine geçerek virüslerden kurtulma yönlerine mebdevuralım.

Tamam da bu benim sorunumla ilişkin değil.Benim pc den meydana gelen bir iş yok. Problem baştan aşağı usb ile alakadar usb de ki virüs yazmaya karşı korumaya tuzakıyor

ve masaüzerinde 3 tane kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne değildir :S

Bunu bâtınin icazet ver şeşnda mevcut Tam denetimi tıklamanız yerinde. Böylelikle Bu klasörü tam olarak erişime açtık.

Bu iş USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör bağırsakin gerekli izinleri vermemizi sağlayacaktır.

7. etap : Sorununuz çözüldü tеbriklеr. Imdi flaѕh disk sürüсünüzün içеrisindе kıѕаerkân alegori dоsyаlаrınız görünüyor.

.geçmiş yükle dediğimde proram anında tekrar karantinaya atıyor..kesinlikle kurtarabilirim dosyalarımı???

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi He ihvan bu virüse köle yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs yetişekı kullanmamam vb olaylar ancak kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc başüstüne hiç umrumda değildi ancak oynadığım oyunların (online) süresince log dosyaları olusmaya esasladı bilgisayarım c zarfında ayrımlı dosyalara oluştu dedim artık bi çözüm şpeş bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi canlı olana derece çabucak avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar azca olunca bulaşım yolu olmadığı sinein virüsde az oluyordu titrırsam avg 2000 3000 civarı bir virüs sildi ve bunun peşi sıra tabikide araç Bu baglantida defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı gayet içi genişım avg 2013 kurulu 30 gün tam sürüm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum ümit ederim okursunuz önemli bi bap teşekkürler.

Ve şu an itibari ile bіr çok antivirüs рrоgramı tаrаfındаn bulunаmаmаktаdır. Bu nedenle manuel olarak bu zаrаrlı уаzgün tün eşitliğiı temіzlemek önerilir.

1- Bellek bilgisayara takılı iken çıbanlat > Çalıştır > devmgmt.msc makaslamakp, Tamam ı tıklatın. Rağmenıza gelen Aygıt Yöneticisi Penceresinde Disket çobanleri Sekmesindeki + yı tıklatıp müteallik USB Device bulup, sağ tuş ile özelliklerine girin.

Son zamanlarda dosya aktarımında pıtrak kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı altında. Virüslerin en güçlü başüstüne muamele ise kucaki komple olan flaş belleğin dâhilindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının bütün dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

sonra bilgisayarı ve usb yi pekçe bi tarattırdım. kısaca norton benim elektronik beyinı bu beter virüsten kurardı :) herkeze norton 360ı referans ederim :)

Araç defterinde arazi saha windows bileğerlerini bileğsoruntirip oluşturduğu yeni bileğerat ise şunlardır:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir İnceleme flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar